فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

گالری مبلمان وکیلی، تولید انواع سرویس خواب و سرویس غذاخوری

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/11 بازدید : 208

: تهران - تهران - بزرگراه آیت اله سعیدی شهرک صنعتی 4 دانگه خیابان 7 پلاک 11

0912-5461894 :

021-55289006 :

متن آگهی گالری مبلمان وکیلی، تولید انواع سرویس خواب و سرویس غذاخوری در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

گالری مبلمان وکیلی، تولید انواع سرویس خواب و سرویس غذاخوری:

گالری مبلمان وکیلی با بیش از چهل سال سابقه در تولید انواع مبلمان فعالیت داشته و تمامی استانداردهای لازمه را از نظر ارگونومی بدن رعایت نموده است.

خداوند را شاکریم که به ما توان بیش از ربع قرن خدمتگذاری به هموطنان عزیز را داد. و ما بیش از ربع قرن تلاش شبانه روزی نمودیم تا رضایت مندی شما عزیزان را فراهم آوریم . و اینک گالری مبلمان وکیلی قدمی دیگر در صنعت ملبمان برداشته تا بار دیگر نام ایران را سربلند و سرافراز گرداند.

و در این راه، اول حمایت و لطف پروردگار و بعد پشتیبانی شما عزیزان در کنار تلاش بی وقفه تیم گالری مبلمان وکیلی راه بر و راه بلد این راه طولانی است .

گالری مبلمان وکیلی با طراحی و ساخت مجموعه ای متنوع ازانواع مبلمان تلاش نموده تا با ارائه محصولاتی با طراحی روز دنیا و کیفیت بسیار بالا مشتریان را از انواع محصولات چوبی وارداتی بی نیــاز نماید، و ایـن یعنی نیل به گستره ی وسیع تری از سلایق و علایق مشتریان عزیزمان .

ما بر این باوریم که کیفیت و مشتری مداری محور اصلی توسعه یک مجموعه صنعتی است و با تولید محصول با کیفیت و ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی دقیق و موثر می توانیم در مسیر پیشبرد طرح توسعه خود گام برداریم.

امید است با استعانت از درگاه خالق یکتا وهمچنین بهره گیری از ارشادات و راهنمائی ارزنده خریداران ومراجعین محترم این مجموعه موفق گردد روز به روز تولیدات خود را بهتر ومتنوع تر عرضه نموده و رضایت خاطر هم میهنان عزیز وخریداران گرامی را از هر جهت فراهم نماید.

جدیدترین آگهی های مربوط به سرویس خواب در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به سرویس خواب در استان تهران

جدیدترین آگهی های سرویس خواب در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه سرویس خواب