فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

گروه صنعتی کتکار، تولیدانواع سرویس خواب دونفره و کودک نوجوان

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/12 بازدید : 1297

: فارس - شیراز - خیابان لطفعلی خان زند، قبل از سینما شیراز، مجتمع تابان - واحد 1

0917-4658641 :

071-32349577 :

info@katkar.ir :

katkar.ir :

متن آگهی گروه صنعتی کتکار، تولیدانواع سرویس خواب دونفره و کودک نوجوان در استان فارس و شهر شیراز را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

گروه صنعتی کتکار، تولیدانواع سرویس خواب دونفره و کودک نوجوان:

گروه صنعتی کتکار در سال 1350 به همت آقای حاج حبیب آسمان رفعت فعالیت خود را در زمینه فروش تجهیزات اداری فلزی و با تاسیس فروشگاه جهان فلز آغاز نموده و طی سال ها بعد با شروع به کار فروشگاههای مبلمان اداری صبا و مبلمان اداری برش حیطه فعالیت خود را به زمینه تجهیزات اداری چوبی گسترش داد.

با افزایش تقاضای مصرف محصولات ساخته شده از MDF و نئوپان و نیاز به ارتقاء کیفیت و کمیت این محصولات گروه صنعتی کتکار در سال 1383 با اخذ مجوز از اداره صنایع و معادن استان فارس اقدام به تاسیس کارخانه ای در شهرک صنعتی بزرگ شیراز نمود.

این کارخانه در مهرماه 1385 با بهره گیری از ماشین آلات روز اروپایی افتتاح و هم اکنون در فضایی به وسعت هشت هزار متر مربع مشغول به تولید انواع مبلمان اداری و خانگی می باشد.

گروه صنعتی کتکار با افتتاح چهارمین فروشگاه خود به نام خانه جوان و افزایش نمایندگی های فروش در سطح کشور و همچنین استقرار سیستم مدیریت یکپارچه ISO 9001 سعی در ارتقاء کمی و کیفی خدمات و جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود را دارد.

جدیدترین آگهی های مربوط به سرویس خواب در شهر شیراز

جدیدترین آگهی های مربوط به سرویس خواب در استان فارس

جدیدترین آگهی های سرویس خواب در استان فارس و شهر شیراز

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه سرویس خواب