فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

گروه معماری چوب نگار، تولید و عرضه انواع تخت خواب تاشو کمجا

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/16 بازدید : 218

: تهران - تهران - اتوبان اشرفی اصفهانی .باغ فیض .خیابان باهنر . خیابان صفا .مجتمع فنی سراج .راهروی دوم پلاک ۳

0912-4803650 :

021-46042116 :

info@choobnegar.com :

choobnegar_group :

choobnegar :

متن آگهی گروه معماری چوب نگار، تولید و عرضه انواع تخت خواب تاشو کمجا در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

گروه معماری چوب نگار، تولید و عرضه انواع تخت خواب تاشو کمجا:

افتخار داریم به پشتوانه علم ,صنعت و ربع قرن تجربه کاری مفید در زمینه طراحی ,ساخت و اجرای انواع دکوراسیون داخلی اداری ,تجاری و مسکونی و همچنین, بازسازی و نوسازی اماکن قدیمی به شیوه ای مدرن در خدمت شما عزیزان باشیم..

امروزه زندگی در فضاهای کوچک غیرقابل اجتناب است.شهرها بزرگ شده اند اما آپارتمانها کوچک و اتاق خوابهایشان کوچک تر.اتاقهایی که دیگر جایی برای همه وسایل مورد نیاز ندارد.
قرار دادن یک تخت خواب دونفره و پاتختی و میزآرایش و کمد و دراور عملا غیر ممکن و یا اگر ممکن باشد ، همه ی فضای اتاق را خواهد گرفت.
شاید مدتی بتوان مدارا کرد اما استفاده از وسایلی کارآمد که بتوان با آن فضا را مدیریت کرد ، انتخاب بهتری است.

در مورد اتاق کودکان و نوجوانان نیز این قضیه صادق است و حتی میتوان گفت وسایل بچه ها بیشتر هم هست و قراردادن همه ی وسایل یکی از مشکلات والدین به شمار میرود.تخت های تاشو در این شرایط مانند فرشته ی نجات به یاریتان میاید.

اتاق خواب علاوه بر اینکه باید جایی برای استراحت و آرامش باشد باید دارای فضای کافی برای بازی و فعالیت روزمره نیز داشته باشد.این تخت خوابها علاوه براینکه فضای کافی در اختیارتان قرار میدهد با پنهان شدن در دیوار از درهم ریختگی اتاق نیز جلوگیری میکند و حتی میتواند از برخورد کودکان در هنگام بازی با تخت نیز جلوگیری کند.

شرکت چوب نگار به شما تختخواب های تاشو یا کمجای خود را توصیه میکند که البته نسبت به تخت‌های تاشو موجود در بازار مزیتهایی دارد.
_جکهای گازی بر خلاف نمونه های بازار چینی نیستند و ساخت شرکت معتبر HTM یا BSD هستند که باده سال گارانتی و خدمات عرضه میشود.

_شرکت چوب نگار با درنظر گرفتن فضای مورد نظر شما ، طرح مخصوص و منحصر به فردتان را ، طراحی و اجرا مینماید و حتی این امکان را به شما میدهد که قبل از اجرا ، طراحی 3dmax یا سه بعدی آنرا مشاهده فرمایید تا قبل از ساخت ذهنیت کاملی از تخت خود داشته باشید.

_گروه طراحی و معماری داخلی چوب نگار با همکاری با شرکتهای معتبر که در زمینه ی ام دی اف و یراق آلات فعالیت دارند ، از صفر تا صد محصول را انجام میدهد لذا بهای تمام شده نسبت به کیفیت محصول بسیار پایین تر از قیمتهای موجود می‌باشد.

قیمت تخت تاشو دونفره تک درجه دو 1,200,000 درجه یک 1،400,000
قیمت تخت تاشو تک‌نفره تک درجه دو 1,000,000 درجه یک 1,200,000

انتخاب رنگ تاثیری در میزان قیمت ندارد و جنس چوب و نوع یراق الات انتخابی شما تاثیر مستقیمی در میزان هزینه ی تختهای تاشو دارد.

جدیدترین آگهی های مربوط به کمد دیواری | کمد ریلی | تخت کم جا در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به کمد دیواری | کمد ریلی | تخت کم جا در استان تهران

جدیدترین آگهی های کمد دیواری | کمد ریلی | تخت کم جا در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه کمد دیواری | کمد ریلی | تخت کم جا