فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

شرکت دکوچید، تولید میز جلومبلی با مرغوب ترین مواداولیه تولید

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/16 بازدید : 465

: تهران - تهران - مترو دروازه شمیران، خیابان شهید بیانی، پلاک ۱۶، ساختمان تشریفات، طبقه چهارم

021-73019000 :

info@decochid.com :

decochid :

decochid :

متن آگهی شرکت دکوچید، تولید میز جلومبلی با مرغوب ترین مواداولیه تولید در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

شرکت دکوچید، تولید میز جلومبلی با مرغوب ترین مواداولیه تولید:

شرکت دکوچید فعالیت خود را از ابتدای سال ۱۳۹۵ در شهرک صنعتی پرند با ۱۰ نفر پرسنل آغاز نمود. مدیران این مجموعه تلاش بسیاری داشته اند تا محصولات ارائه شده توسط این شرکت با بهترین کیفیت به مخاطبان عرضه شود دراین راستا تجهیز کارخانه به مدرن ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا در دستور کار قرار گرفت و مکمل آن بهترین مواد اولیه موجود در بازار تهیه و تامین گردید، در ادامه با هدف کاهش قیمت و عرضه محصولات با قیمتی مناسب و رقابتی، تولید در تیراژ بالا به عنوان دستورالعملی کلی برنامه راه شد.

هدف ما از تولید دستیابی به آرامش و اطمینان در خرید برای شما هموطن عزیز می باشد تا با گسترش این فضای مطمئن و مقرون به صرفه، بنیان گذار این تفکر باشیم که ما نیز می توانیم کشوری مولد داشته و با حمایت شما شاهد اشتغال هر چه بیشتر جوانان این مرز و بوم و حضور در بازار های جهانی با نام ایران عزیز باشیم.

زمانی که روی مبل نشسته اید و در حال مطالعه روزنامه هستید نیاز به وسیله ای با ارتفاع مناسب دارید که بتوانید برای قرار دادن روزنامه ،کتاب، ظروف پذیرایی، لیوان چای و ... در کنار یا روبروی مبلمان استفاده کنید.

میز جلو مبلی دکوچید در طرح های مدرن همراه دو کشو در اطراف ، در سه رنگ سفید،فندوقی و ونگه و با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه تولید و آماده ی عرضه به مشتریان عزیز می باشد. جنس تمام محصولات ورق ملامینه ضد خش می باشد و تمامی لبه های کار پی وی سی شده است .

جدیدترین آگهی های مربوط به میز عسلی در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به میز عسلی در استان تهران

جدیدترین آگهی های میز عسلی در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه میز عسلی