فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

گروه صنعتي مبل آلاله، تولید و ارائه دهنده انواع مبلمان استیل

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/17 بازدید : 2846

: تهران - تهران - شهرک صنعتی چهاردانگه، نبش خیابان صنوبر شرقی ( خیابان 25) مبل آلاله

0912-3273439 :

021-55277745 :

info@alalemobl.com :

alalefurniture :

alale_mobl :

متن آگهی گروه صنعتي مبل آلاله، تولید و ارائه دهنده انواع مبلمان استیل در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

گروه صنعتي مبل آلاله، تولید و ارائه دهنده انواع مبلمان استیل:

گروه صنعتي مبل آلاله فعالیت خود را با مدیریت برادران یوسفی در سال ١٣٨٠ آغاز نمود. این شرکت متشكل از تمامي گروههاي وابسته به صنعت چوب و مبلمان از جمله منبت كاري،رنگ،تكميل و مونتاژ و كنترل كيفيت میباشد. مبل آلاله با هدف رشد و ارتقاء سطح كيفي و كمي و با بهره گيري از دانش روز طراحي و ايده پردازي،همچنين تكنولوژي هاي روز توليد،كنترل كيفيت،QC و R&D در نهايت درصدد بالابردن سطح استاندارد خدمات پس از فروش (Service customer) بعنوان چالش جدي اين صنعت تشكيل و پيش روی خود قرار داده است.

درحال حاضر مبل آلاله با استفاده از متد های روز ،آموزش نیروی انسانی ،بهره گیری از کارشناسان و مشاورین کارآمد در جهت بالا بردن رضایت مشتریان گام برداشته و در ادامه،این شرکت با دارا بودن نمایندگی های فعال در سراسر کشور همچنین کشورهای مجاور از جمله عراق،ازبکستان ،تاجیکستان ،امارات و کویت سهم قابل توجهی در زمینه صادرات در این صنعت بخود اختصاص داده است.

مدیریت شرکت آلاله با بکارگیری دانش روز مدیریتی در تمامی سطوح صنعت مبلمان و سرویس خواب،شعار تنوع تولید همراه با کیفیت بالا به منظور رضایت مشتری را بعنوان هدف پیش روی خود قرار داده است.از این حیث در جهت رسیدن به این مهم سالهاست شرکت در نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی را در دستور کار خود قرار داده است.لذا با توجه به نظرسنجی بدست آمده از واحد CRMخود را دارای بیش از 96درصد سطح رضایت مندی مشتریان در ایجاد تنوع محصول ، کیفیت ،رنگ و در سالهای اخیر خدمات پس از فروش را کسب نموده است.

همین امر باعث دستیابی به بالاترین سطح بازاریابی دهان به دهان گردیده و بیشترین نوع فروش از مسیر ذکر شده در سیستم بازاریابی گردیده است.لذا سهم بسزایی در برندینگ مبل آلاله داشته است.در پایان از خداوند منان سپاسگزار بوده و از پروردگار بزرگ خواهان یاری و همراهی هستیم تا در ادامه به رضایت مشتریان خود مزین شده و با تلاش و ممارست به خودکفای یو کارآفرینی دست یابیم.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل