فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

شرکت خانه مبل، تولید کننده سرویس خواب با کیفیت بسیار بالا

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/18 بازدید : 170

: تهران - تهران - بلوار میرداماد - بعد از میدان مادر - شماره 81

021-22221011 :

021-22273025 :

info@furniturehouse.ir :

furniture.house :

متن آگهی شرکت خانه مبل، تولید کننده سرویس خواب با کیفیت بسیار بالا در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

شرکت خانه مبل، تولید کننده سرویس خواب با کیفیت بسیار بالا:

خانه مبل نام تجاری محصولاتی می باشد که بیش از چهل سال پیش به همت آقای رحیم کریمخانی زند و همکاران ایشان به تولید رسید . در سال 1356 شرکت تولیدی مبل سبک ایران تاسیس شد و در زمینه تولید و پخش محصولات به فعالیت خود ادامه داد . دفتر و نمایشگاه مرکزی شرکت در سال 1358 در محل فعلی شروع به کار کرد و با نام خانه مبل به عنوان مرکز اصلی ، به ارائه مستقیم محصولات خود پرداخت .

در سال 1384 همزمان با اضافه شدن نیروهای جوان به مجموعه ، نگرش جدیدی در طراحی محصولات شروع شد که در آن ، طراحی مدرن با طرح های کلاسیک در کنار هم قرار گرفته و تولیدات جدیدی متناسب با نیاز جامعه جوان را رقم زد . همکاری خانه مبل با دیگر تولید کنندگان و گرد آمدن آن ها در قالب یک مجموعه منجر به تغییر نام شرکت به " گروه تولیدی متال فوم " شد .

این گروه تا به امروز همواره بر تولیدات داخلی تکیه داشته و در این زمینه با افتخار به عنوان یکی از حامیان تولید و عرضه مستقیم محصولات داخلی شناخته می شود . گروه تولیدی متال فوم همواره هدف خود را ارتقاء کیفی محصول داخلی و پیشرفت تخصصی در زمینه مبلمان قرار داده و در راستای تحقق این امر قدم های استواری برداشته است .

طراحی و تولید :

در این مجموعه مرحله طراحی تا ساخت ، همراه با نظارت متخصصین و با رعایت اصول استاندارد صورت می گیرد . تمامی محصولات مبلمان بر اساس اصول ارگونومیک طراحی و سپس وارد مرحله نمونه سازی می گردد . در نمونه سازی هر محصول ، قطعات به صورت جداگانه و با رعایت اصول اتصالات و استاتیک ساخته شده ، مورد بررسی و ارزیابی مجدد قرار می گیرد . سپس نمونه کامل برای قالب گیری و سری سازی به همراه نقشه فنی و تفکیکی قطعات به واحد تولید فرستاده میشود .

کیفیت کالا :

استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد در مراحل تولید از ویژگیهای گروه تولیدی متال فوم می باشد . چوب از مهم ترین مواد اولیه صنعت مبلمان بشمار می آید . چوبهای بکار رفته در محصولات این مجموعه ، بنا به نوع و نیاز محصول متفاوت بوده که در اغلب موارد از چوبهای جنگلی مانند " راش " استفاده می شود .

چوب ها به صورت الوار به کارخانه ارسال و در واحد چوب بری به تخته با ضخامت های مختلف بدل شده و برای آماده شدن ( کم شدن رطوبت ) به شکل مخصوصی در انبار چیدمان می شوند . بعد گذشت مدتی ( حدود 8 تا 10 ماه ) تخته ها داخل خشک کن قرار گرفته تا رطوبت آنها به حداقل برسد . میزان رطوبت مناسب برای چوب جنگلی مانند راش بین 10 تا 12 درصد می باشد .

در ساختار داخلی ( استراکچر ) برخی از محصولات علاوه بر چوب ، فلز نیز مورد استفاده قرار می گیرد که به بالا بردن کیفیت و دوام بیشتر محصول منجر می شود . پس از تولید هر محصول ، واحد کنترل کیفیت آن را مورد بررسی نهایی قرار داده و محصول در صورت نیاز به واحد تولید مرجوع و رفع اشکال می شود .

ضمانت و خدمات پس از فروش :

ادعای کیفیت بالا به تنهایی اطمینان بخش نمی باشد . خانه مبل با ارائه ضمانت نامه برای تمامی محصولات خود ، کیفیت کالا را تضمین می کند و در صورت هرگونه خطا در روند تولید و یا بروز اشکال در هنگام مصرف ، خود را موظف به رفع آن در کوتاه ترین زمان و بدون دریافت هزینه می داند . مدت مقرر در ضمانت نامه به معنی ارائه ندادن خدمات پس از آن نمی باشد و کلیه امور خدماتی ( تعمیر ، رنگ ، تعویض رویه و ... ) تا 10 سال پس از خرید هر محصول توسط خانه مبل تعهد می گردد .

جدیدترین آگهی های مربوط به سرویس خواب در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به سرویس خواب در استان تهران

جدیدترین آگهی های سرویس خواب در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه سرویس خواب