فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

مبلمان الماس

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/08/27 بازدید : 209

: همدان - ملایر - ملایر شهرک صادقیه(پشت ناسیونال) --- دفتر نمایدگی خوزستان : آبادان گالری مبل مبینا

0919-3049509 :

081-33342003 :

almasgallerymalayer@gmail.com :

sanatemoblco :

متن آگهی مبلمان الماس در استان همدان و شهر ملایر را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

مبلمان الماس:

گروه صنعتی مبلمان الماس با بیش از چهل سال تجربه فعالیت گسترده خود در طراحی مبل سرویس خواب و کلیه لوازم چوبی رادارد و خوشبختانه توانسته تا به امروز گام بزرگی در تولید خود داشته باشد مبلمان الماس با وجود طراحان کامپیوتری و سنتی خود میتواند هر ایده ای که مورد نظر شما باشد راارائه داده ونظرتان راجلب نماید.گروه صنعتی الماس در شهر ملایر دارای گارگاه تولیدی مبل (راحتی،استیل،کلاسیک)وسرویس خواب وبوفه ومیزنهارخوری و …بوده ومفتخر به تولید با بهترین مواد اولیه و تولید انبوه انواع مبلمان خانگی و اداری با کیفیت بالا و در طرح های مختلف میباشد مبلهای این کارخانه از استاندارد معتبر برخوردار هستند و معروفترین برندهای ملایر می باشد.

هدف از طراحی این سایت حذف واسطه وارتباط مستقیم با تولید کننده میباشد که قطعابا خرید از ما قیمتهای تمام شده برای شما نصف می شود. امکان ارسال کلیه اجناس به سراسر کشور میباشد ملایر یک شهر شناخته شده در منبت و مبل می باشد کلیه اجناسی که در سایت وکانال تلگرامی ما مشاهده میکنید رنگ و پارچه و حتی منبت قابل تغیر است و هدف ما جلب رضایت کلیه مشتریان عزیز است ما افتخار میکنیم که توانسته ایم تا به امروز محصولات و کلیه سرویسهای چوبی خود را با کیفتی تحویل مشتری دهیم که در سراسر کشور نام خود را به نیکی دریاد مردم بسپاریم.

در گروه صنعتی مبلمان الماس به دلیل درصد سود کمی که به روی انواع سرویس های چوبی مانند مبل وسرویس خواب و بوفه و… کشیده شده است و به دلیل تورم بازار امکان درج قیمت در سایت نمی باشد شما میتوانید باشماره های زیر تماس گرفته و قیمت را بپرسید .

مدیر فروش: 09183525101
مدیر فنی: 09193049509
دفتر: 33342003-081

همچنین میتوانید از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید . توجه داشته باشید کلیه مبل و سروس خواب و بوفه و کلیه لوازم چوبی که از گروه صنعتی مبلمان الماس واقع در ملایر خریداری میکنید داری پنج سال ضمانت میباشد و با اطمینان کامل کلیه اجناس خود را ضمانت میکنیم.خوشبختانه تا به امروز توانسته ایم کلیه مشتری های که مبل,سرویس خواب,بوفه,ویترین,کنسول,وهمه مصنوعات چوبی که از ما در ملایر خرید کرده اند به دلیل کیفیت خوب و قیمت مناسب راضی نگه داریم و همچنان در تلاش تولید بهترین نوع مبل استیل,مبل کلاسیک,مبل نیمه استیل,بوفه, سرویس خواب و …در ملایر هستیم که مشتریان ما راضی بوده و بتوانند بدون واسطه کلیه لوازم خود را به قیمت تولیدی از ملایر خریداری کنند.

مبلمان الماس واقع در شهرملایرافتخار همکاری با تولید کنندگان وفروشندگان شهرهای مختلف رادارد ولی در شهر دیگری نمایندگی و نمایشگاه خاصی نداریم لطفا فقط جهت خرید به کارخانه ما مراجعه نموده و با خود ما ارتباط داشته باشید.

مشتریان عزیز توجه داشته باشید 80%از کلیه محصولات چوبی مثل مبل استیل,مبل کلاسیک,مبل راحتی,مبل نیمه استیل,بوفه,ساعت چوبی,سرویس خوابها,وکلیه مصنوعات چوبی که در بازارمبلهای خلیج فارس,مبل یافت اباد,وکلیه شهرهای بزرگ می بینید تولید اصلی انها در ملایر است و نمایشگاها از ملایر خرید میکنند پس شما نیز با خرید مستقیم مبل و کلیه لوازم چوبی به اندازه سود واسطه تخفیف نصیبتان میشود.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر ملایر

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان همدان

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان همدان و شهر ملایر

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل