فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

شرکت کمجا مدرن تخت، طراحی و اجرای انواع کمد دیواری با کیفیت

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/22 بازدید : 209

: تهران - تهران - بازار مبل دلاوران، جنب بانک سامان، طبقه زیر همکف، پلاک ۳۷۹

021-77181178 :

moderntakht :

متن آگهی شرکت کمجا مدرن تخت، طراحی و اجرای انواع کمد دیواری با کیفیت در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

شرکت کمجا مدرن تخت، طراحی و اجرای انواع کمد دیواری با کیفیت :

کم جا مدرن تخت از سال ١٣٨۵ پس از ورود تکنولوژی پیشرفته در صنعت چوب با تجهیز جدیدترین و پیشرفته ترین ماشین آلات قدم بزرگی را در تغییر و تمایز محصولات تولیدی خود برداشت .
با به کار گیری مهندسین صنعت چوب و طراحان دکوراسیون داخلی توانسته است دقت کیفیت و سرعت را در طرح های نوین خود به ظهور برساند.
حاصل این کار بیش از۲۰ مدل سرویس خواب تاشو دیواری (کم جا) و بیش از ۵۰ مدل سرویس خواب زمینی (چرمی . مخمل .MDF) را در سایز های مختلف تولید و عرضه می دارد.

هدف مدرن تخت طراحی و تولید محصولاتی است. که نه تنها زیبایی خاصی دارند بلکه بسیار کاربردی و چند منظوره می باشند. به همین دلیل عملکرد ما ایجاد یک دکور زیبا در منزل یا شرکت و... شما و ایجاد امکانات درون آن بر اساس نیازتان و رنگ دلخواه به سلیقه شما میباشد.

امروزه درتمام دنیا به جهت کوچکتر شدن فضاهای داخلی منازل و محل کار و نیاز ما به جهت داشتن امکانات بیشتر, مجموعه مدرن تخت را بر آن داشت تا با به کارگیری بهترین مهندسین طراح داخلی و دکوراسیون محصولات بسیار متنوعی را طراحی و تولید نماید که همپای محصولات خارجی و بروز میباشند و توانسته با بهره گیری از تجربیات و خدمات رسانی به مشتریان از سال ۱۳۸۵ مشکل کم بود فضای داخلی منازل و شرکت ها را حل نماید .

با استفاده از کوچکترین فضا بیشترین امکانات را در اختیار شما قرار داده و طراحی فوق مدرن , کاربری بسیار آسان و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه همواره مورد نظر ناظران کیفی این مجموعه بوده و میباشد.
زندگی هر روز درحال تغییر و تحول است و به روز بودن منشا طراحی ماست , تلاش مدرن تخت با طراحی و تنوع محصولات بروز خود بر آن است که شما را در حل مشکل کمبود فضا و طراحی داخلی و استفاده بهینه از هر متر مربع فضایی که در اختیار دارید کمک نماید.
ارائه یک سبک مدرن با ما , سفارش یک محصول زیبا با شما .

جدیدترین آگهی های مربوط به کمد دیواری | کمد ریلی | تخت کم جا در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به کمد دیواری | کمد ریلی | تخت کم جا در استان تهران

جدیدترین آگهی های کمد دیواری | کمد ریلی | تخت کم جا در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه کمد دیواری | کمد ریلی | تخت کم جا