فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

گروه تولیدی بلج، عرضه کننده انواع تخت خواب تاشو کمجا باکیفیت

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/22 بازدید : 977

: تهران - تهران - بزرگراه آیت الله سعیدی، شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان هفتم آلومینیوم، پلاک 7

021-55281742 :

info@bolej.ir :

bolej2 :

bolej.ir :

متن آگهی گروه تولیدی بلج، عرضه کننده انواع تخت خواب تاشو کمجا باکیفیت در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

گروه تولیدی بلج، عرضه کننده انواع تخت خواب تاشو کمجا باکیفیت:

گروه تولیدی بلج در سال 1370 با هدف تولیدات محصولات چوبی افتتاح گردیده و در سال 1378 شرکت تولیدی بازرگانی بلج (سهامی خاص) بر اساس سیستم و خدماتی افزایش تولید و ارائه طرح های نوین و متفاوت تاسیس گردید. شرکت تولیدی بلج با حضور چندی از مدیران با بیش از 20 سال تجربه در صنعت چوب ایران توانسته است در راستای پیشرفت این صنعت به جلو گام بردارد.

از سال 1380 با ورود تکنولوژی و ماشین آلات مدرن صنعت چوب به کشور این شرکت با خرید جدیدترین و پیشرفته ترین ماشین آلات نسبت به مکانیزه کردن سیستم تولید اقدام نمود و با گذشت مدت زمان کوتاهی ضمن سرمایه گذاری اصولی، مدیریت بازار، ارائه طرح های جدید و نزدیک شدن به سلیقه مشتریان توانسته به پیشرفت چشم گیری در توسعه تولید و بالا بردن سطح کیفی محصولات دست یابد.

و از سال 1393 با همکاری گروهی مجرب در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت و به کار گیری کارشناسان فروش اینترنتی اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی بلج نموده و پیشرفت روز افزون را در ضمینه فروش و عرضه محصولات با کیفیت که اغلب تولیدات شرکت تولیدی بلج می باشد را در دستور کار قرار داده است.

امروزه محصولاتی از قبیل فروش سرویس خواب مدرن،سلطنتی،یک نفره-کتابخانه و میز تحریر-فروش تخت تاشو-فروش تشک های طبی و طبی فنری، فروش کمد های لباس ریلی و لولایی،فروش شلف های دیواری در فروشگاه بلج قرار گرفته است که شما می توانید به راحتی محصول خود را انتخاب نمایید و از در گاه امن بانکی تسویه حساب را انجام دهید.

جدیدترین آگهی های مربوط به کمد دیواری | کمد ریلی | تخت کم جا در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به کمد دیواری | کمد ریلی | تخت کم جا در استان تهران

جدیدترین آگهی های کمد دیواری | کمد ریلی | تخت کم جا در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه کمد دیواری | کمد ریلی | تخت کم جا