فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

مرکز تولید مبل بطریسا، عرضه کننده مبلمان راحتی و تختخوابشو

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/22 بازدید : 1316

: تهران - تهران - تهران

0912-5950789 :

021-26651407 :

info@betrisamobl.com :

betrisamobl :

متن آگهی مرکز تولید مبل بطریسا، عرضه کننده مبلمان راحتی و تختخوابشو در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

مرکز تولید مبل بطریسا، عرضه کننده مبلمان راحتی و تختخوابشو:

مرکز تولید و تعمیرات مبل بطریسا با مدیریت علی بیان فر با بیش از۱۵ سال فعالیت آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز در کلیه مناطق تهران بزرگ و همچنین ایران میباشد. هدف ما جلب رضایت مشتریان عزیز با ارائه برترین کیفیت تولید مبلمان تخت خواب شو با هزینه های مناسب و همچنین خدمات و برآورد مناسب ترین هزینه تعمیرات مبل است.

در بخش تعمیرات، متخصصين تعميرات مبلمان بطريسا در زمينه تعمير و رويه كوبي مبل و رنگ كردن بدنه و نجاري مبلمان با بهره گيري از آخرين متد روز دنيا و تكنولوژي تعميرات و رويه كوبي مبل و استفاده از با كيفت ترين مواد اوليه و همچنين مشاوره در زمينه انتخاب رنگ و پارچه با به روزترين مدهاي دنيا همراه با بهره گيري از بهترين استادكاران و برآورد هزينه بسيار مناسب، آماده خدمت رساني به مشتريان عزيز مي باشد.

قیمت های استثنائی مبلمان تختخواب شو:
مرکز مبل بطریسا تولید کننده مدل های مختلف کاناپه تختخواب شو آماده ارايه این محصولات با قیمت تولیدی( ۳۰ تا ۴۰ درصد پایین تر از قیمت نمایشگاه های مبلمان) به خریداران گرامی میباشد.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل