فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

مبلمان اکباتان، فروش انواع مبلمان خانگی در مدل وطرحهای مختلف

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/08/30 بازدید : 187

: تهران - تهران - اکباتان - فاز ۲ -بلوک ۱۱ - قصر مبل اکباتان

0912-3479705 :

021-44647478 :

متن آگهی مبلمان اکباتان، فروش انواع مبلمان خانگی در مدل وطرحهای مختلف در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

مبلمان اکباتان، فروش انواع مبلمان خانگی در مدل وطرحهای مختلف:

عاملیت فروش تشک تن آسای و رویال؛ فروش انواع مبلمان خانگی و اداری، مدل های مختلف میز، فایل و دراور و میز تحریر.

"ارسال به تمامی شهر های ایران"

خداوند را شاکریم که به ما توان بیش از ربع قرن خدمتگذاری به هموطنان عزیز را داد. و ما بیش از ربع قرن تلاش شبانه روزی نمودیم تا رضایت مندی شما عزیزان را فراهم آوریم و اینک مجموعه مبلمان اداری و خانگی اکباتان قدمی دیگر در صنعت تختخواب های فلزی برداشته تا بار دیگر نام ایران را سربلند و سرافراز گرداند.

و در این راه، اول حمایت و لطف پروردگار و بعد پشتیبانی شما عزیزان در کنار تلاش بی وقفه مجموعه مبلمان اداری و خانگی اکباتان راه بر و راه بلد این راه طولانی است .

شرکت مجموعه مبلمان اداری و خانگی اکباتان با طراحی و ساخت مجموعه ای متنوع ازانواع سرویس خواب های چوبی تلاش نموده تا با ارائه محصولاتی با طراحی روز دنیا و کیفیت بسیار بالا مشتریان را از انواع محصولات چوبی و وارداتی بی نیــاز نماید، و ایـن یعنی نیل به گستره ی وسیع تری از سلایق و علایق مشتریان عزیزمان . ما بر این باوریم که کیفیت و مشتری مداری محور اصلی توسعه یک مجموعه صنعتی است و با تولید محصول با کیفیت و ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی دقیق و موثر می توانیم در مسیر پیشبرد طرح توسعه خود گام برداریم.

امید است با استعانت از درگاه خالق یکتا وهمچنین بهره گیری از ارشادات و راهنمائی ارزنده خریداران و مراجعین محترم این مجموعه موفق گردد روز به روز تولیدات خود را بهتر ومتنوع تر عرضه نموده و رضایت خاطر هم میهنان عزیز وخریداران گرامی را از هر جهت فراهم نماید.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان منزل در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان منزل در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان منزل