فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

مبلمان جهانتاب، تولید انواع مبلمان و میز و صندلی فلزی و چوبی

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/08/30 بازدید : 186

: تهران - تهران - میدان آرژانتین،انتهای خیابان الوند،کوچه سیاوش ،پلاک۱۷/۱

021-88201468 :

jahantab_furniture :

/jahantab.furniture/ :

متن آگهی مبلمان جهانتاب، تولید انواع مبلمان و میز و صندلی فلزی و چوبی در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

مبلمان جهانتاب، تولید انواع مبلمان و میز و صندلی فلزی و چوبی:

کارخانه جهانتاب با شروع فعالیت خود از سال ۱۳۵۳ جزء پیشروان اصلی تولید میز و صندلی در ایران بوده که در طول این ۴۰ سال فعالیت،سابقه تولید انواع میز و صندلی های آمفی تئاتری،اداری،غذاخوری،کارگاهی،بیمارستانی و اپن بار را در کارنامه خود دارد.

هم اکنون افتخار ما رویت میز و صندلی های ساخت کارخانه جهانتاب در جای جای میهن عزیزمان میباشد که گاهاً تولید آنها به پیش از ۲۰ سال پیش باز میگردد.

کارخانه:
محصولات جهانتاب در فضایی به وسعت ۵۰۰۰ متر مربع مجهز به کارگاه های تولید میز و صندلی فلزی،تولید میز و صندلی چوبی،تولید صفحات و سازه های MDF،واحد های رنگ چوب و فلز،پرداخت حرفه ای جوش ها،جوشکاری آرگون و آلومینیوم،واقع در محدوده کهریزک استان تهران تولید می گردد.

طراحی،تحقیق و توسعه:
کارخانه جهانتاب مفتخر است که هر ساله بیش از ۱۰ مدل جدید میز و صندلی با رعایت استاندارد های کیفی و ارگونومیک به بازار ارائه میدهد،همواره سعی ما بر این است که کلیه نیاز های مخاطبان خود را در تمام زمینه ها از جمله نوع کاربری،نوع نشیمن،تنوع رنگ،طراحی و مد روز را بر آورده میسازیم.

در راستای تحقق این هدف،تیم طراحان و مدیران کارخانه ی جهانتاب دائماً در تکاپو برای رسیدن به کارآمد ترین محصولات روز دنیا از لحاظ مدل و کیفیت می باشد و همواره در جهت راه اندازی واحد های جدید تولید تلاش می کند.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان اداری در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان اداری