فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

شرکت ساویس، تولید انواع صندلی کارمندی، مدیریتی، انتظار و...

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/10/24 بازدید : 203

: تهران - تهران - بازار مبلمان اداری ایرانیان ، خیابان حافظ ، پایینتر از خیابان جمهوری ، روبروی بازار موبایل ایران ، پ

021-66739890 :

info@savice.ir :

savicefurniture :

متن آگهی شرکت ساویس، تولید انواع صندلی کارمندی، مدیریتی، انتظار و... در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

شرکت ساویس، تولید انواع صندلی کارمندی، مدیریتی، انتظار و...:

شـرکت محیـط سـازان از آذر ماه ۱۳۸۳ با تمرکز بر تولید محصـولات اداری سفارشـی در گـروه صنعتـی جلیـس راه اندازی شـد. در سـال ۱۳۸۵ با بهره گیری از ماشیـن آلات مدرن دنیا و مدیران متخصص و کارآمد صنعت مبلمان، به تولید اولین پارتیشن دو جداره تمام سلولـزی اقدام نمود و از لحاظ انطباق محصـولات با استاندارد جهانی به جایگاه مهمی در میان خریداران و رقبای ایرانی خود دست یافت.

در سال ۱۳۸۶ با هدف ارتقا کیفیـت محصـولات موجـود در کشـور اقـدام به تولیـد انـواع محصـولات خانـگی با قـیمت ایـده آل و کیفیـت بالا نمود که این مجمـوعـه فعـالیت سبب شهـرت روز افزون شـرکت گردیـد و جوایـز ارزنـده ای در داخـل و خـارج از کشـور را برای مـدیریت و کارکنـان به ارمغان آورد. از ابتدای خرداد ماه ۱۳۸۸ شرکت صنعتـی محیـط سـازان با مدیریت جدید و مستقل از گـروه صنعتـی جلیـس با نام سـاویـس و به منظور تحقق شعار “منزل و محیط کار ایده آل” به فعـالیت خود ادامه داد.

از سال ۱۳۹۰ با تکیه بر تجربیات مدیران و کارکنان مجموعه و همیاری اعضای اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران اولین نمایشگاه دائمی از برترین تولیـد کنندگان قسمت مبلمان و دکوراسیون را در قلب بازار مبلمـان کشـور افتتاح و با علم و استفاده از مهندسی فـروش با تلاش بی وقفـه به ساختار نامناسب توزیع و نارضایتی مشتـریان پایان داد و این دستاورد باعث شهرت روز افزون در میان تولیـدکنندگان ، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان مبـلمان گردید. سـاویـس در فرهنـگ دهـخدا به معنای محصـول گرانمایه و نفیـس میباشد.

خط مشی ما:

تحقق شعار منزل و محیط کار ایده آل با نمایش و معرفی محصـولات تولیدکنندگان ایرانی به مصرف کنندگان نهایی درداخل وخارج از کشـور با قیمت مشخص شده از سوی کـارخانه یا دفتـر مرکزی تولیـد کننـده و شرکت در مناقصـات داخلی وخارجی به منظور تامین نیـاز سازمانهـا دولتـی وخصوصـی میباشد.حضور در نمایشگاه دائمی و دفتر مرکزی شرکت سـاویـس به معنای حضور در نمایشگاه مرکزی بیش از ۳۰ شرکت تولیـد کننده برتر صنعت مبلمان کشـور میباشد.

جدیدترین آگهی های مربوط به صندلی اداری و میز کامپیوتر در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به صندلی اداری و میز کامپیوتر در استان تهران

جدیدترین آگهی های صندلی اداری و میز کامپیوتر در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه صندلی اداری و میز کامپیوتر