فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

شرکت اکتيران، پارتیشن اداری، تجهیزات نمایشگاهی، مبلمان اداری

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/01 بازدید : 129

: تهران - تهران - میدان ونک - خیابان ملاصدرا - خیابان شیراز شمالی - خیابان حکیم اعظم - مجتمع پارک پرنس - تجاری 22

021-88051671 :

021-88038882 :

info@octiran.org :

explus.octiran :

متن آگهی شرکت اکتيران، پارتیشن اداری، تجهیزات نمایشگاهی، مبلمان اداری در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

شرکت اکتیران در سال 1376 ، پس از نزديک به ده سال فعاليت توليدی در دهکده صنعتی هلجرد، به دليل نياز به گسترش فضای توليد، محل کارخانه به شهرک صنعتی اشتهارد انتقال يافت و با بهره گیری از فضایی به وسعت 7000 متر مربع شامل 5500 متر مربع سالن که به تولید ،انبار و فضاهای اداری و رفاهی برای کارکنان اختصاص يافت . با اين انتقال و با استفاده از تجهیزات و ماشين آلات کاملا مدرن در کارخانه تحولی در کميت ، سرعت و کیفیت تولید ايجاد گرديد.

در فضای کارخانه جديد با بهره گیری از ماشین آلات و دستگاههای مناسب و نیروی فنی آموزش دیده، امکان تولید با وسعتی بيشتر و انجام خدمات ويژه در پاسخگویی به نیازهای خاص مشتریان فراهم گرديد.

ظرفيت سالانه ساخت قطعات چوبی اين کارخانه بيش از 38000 مترمربع و قطعات فلزی آن 120 تن به همراه ساير مواد اوليه تکميلی ديگر، با احتساب يک شيفت کاری در روز پيش بينی شده بود که اين امکانات برای انجام دکوراسيون حداقل 50 هزار مترمربع فضای اداری شامل کليه لوازم از ميز های مختلف ، فايل، کتابخانه و پارتيشن و .... را پاسخگو می باشد.

چشم انداز اکتیران:

اکتيران چشم انداز منحصر بفردی از کيفيت توليد وساخت را برای مشتريان به ارمغان می آورد چشم اندازی منحصر به فرد که از کیفیت طراحی تا ساخت و ساز تمرکز دارد و البته توجه به کيفيت به اهداف توليدی محدود نيست و تا توجه به کیفیت خدمات و روابط با مشتريان نيز ادامه می يابد.

تصور ما بر اين است که تعهد يکايک کارکنان به کیفیت، طی سالها، روابطی محکم و موفق با مشتريان برقرار نموده است. ماموریت اکتيران، ساخت و ساز است با انگيزه ایجاد روابط بلند مدت با مشتریان وفادار. ما ترجیح می دهيم که ده پروژه برای یک مشتری انجام دهيم به عوض اينکه یک پروژه برای ده مشتری. به همین دلیل است که اکثریت قریب به اتفاق مشتریان ما مشتریان تکراری هستند که طی نزديک به سی سال به ما و توليد و سرويس و خدمات بعد از فروش ما اعتماد کرده اند. هدف ما، ایجاد موفقیت از طریق تعهد به نوآوری، قدرت تیم ما، و تعهد به مشتریان ما است.

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان اداری در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان اداری