فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی نیازمندیهای مبلمان

دسته بندی های ما

مبلمان اداری آکاژو، تولید کننده مبلمان و پارتیشن اداری

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/01 بازدید : 237

: تهران - تهران - تهران، خیابان حافظ، خیابان سرهنگ سخایی ،پلاک ۱۰۸

021-66749912 :

021-66749912 :

متن آگهی مبلمان اداری آکاژو، تولید کننده مبلمان و پارتیشن اداری در استان تهران و شهر تهران را در سایت نیازمندیهای مبلمان مشاهده کنید.

مبلمان اداری آکاژو، تولید کننده مبلمان و پارتیشن اداری:

گروه صنعتی آکاژو، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تمرکز بر تولید محصولات اداری آغاز کرده و با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و مدیران متخصص و کار آمد صنعت مبلمان به تولید مبلمان اداری با شعار ” محیط کار ایده آل ” اقدام نموده است. کارخانه شرکت مبلمان اداری آکاژو، در فضایی به وسعت ۱۱/۰۰۰ مترمربع واقع در شهرک صنعتی پیام ماهدشت، با بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و دانش روز دنیا در زمینه طراحی و ساخت مبلمان اداری فعالیت می نماید.

شرکت آکاژو، عضو اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان مبلمان ایران و عضو کارگروه مبلمان اداری است که جایگاه ممتاز خود را در پرتو تحقیق، تجربه، کیفیت و خدمات بدست آورده است. نوآوری در طراحی و طراحی به صورت اختصاصی برای محیط های مختلف و رعایت اصول ارگونومی بعنوان اساس حرکت پیشروانه و مستمر آکاژو، همیشه مدنظر بوده است. در این راستا، توجه به نیاز و خواست مشتریان، هدف اصلی آکاژو می باشد.

آکاژو تولید محصولات ممتاز را با به کار گیری مواد اولیه دارای استانداردهای جهانی، کنترل های دقیق کیفی در ایستگاههای تولیدی و سیستم تولید با دانش روز، همراه با نگرش حفظ محیط زیست، همواره خط مشی خویش قرار داده است. این شرکت همواره با درک نیازها و توقعات مشتریان سعی در افزایش رضایت در نحوه همکاری و عملکرد این شرکت داشته و در این میان آنچه که همواره مورد توجه پرسنل شرکت قرار دارد رعایت قوانین ملی و بین المللی با نوآوری و آموزش است.

آدرس نمایشگاه شماره ۲ : تهران، خیابان حافظ، بعد از پل حافظ شماره ۲۱۳
تلفن دفتر مرکزی : ۶۶۷۶۷۷۹۴
نمابر دفتر مرکزی : ۴۳۸۵۸۹۳۱

آدرس نمایشگاه شماره۳ : کرج، ماهدشت، شهرک صنعتی سراداران، خیابان چهارم
تلفن دفتر مرکزی : ۰۲۶۳۷۵۰۴۶۴
نمابر دفتر مرکزی : ۶۶۷۴۹۹۱۲

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به مبلمان اداری در استان تهران

جدیدترین آگهی های مبلمان اداری در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه مبلمان اداری